Konferencja przewozowa PIGTSiS na targach TRANSEXPO2016

Polska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji we współpracy z Targami Kielce S.A. oraz PKS w Ostrowcu Św. zapraszają na Konferencję "Przewozową "Publiczny Transport zbiorowy w Regionach" która odbędzie się 12 października 2016 w Kielcach ul. Zakładowa 1


Rozpoczęcie o godz. 10.00 w Sali Konferencyjnej "DELTA" Centrum Kongresowego Targów Kielce w ramach XIII Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego TRANSEXPO 2016 11-13.10.2016t.


 

Program Konferencji - w załączniu (link do pobrania)


Po zakończeniu spotkania w imieniu Targów Kielce S.A. zapraszamy do zwiedzania ekspozycji targowych ponad 160 wystawców.


Uczestnictwo w Konferencji organizowanej przez PIGTSiS jest bezpłatne: zgłoszenie udziału do dnia 10.10.2016 pozwoli przygotować spersonalizowane identyfikatory uczestnictwa w Konferencji, które będą do odebrania w dniu Konferencji w godzinach 9.00-11.00 w Terminalu WEJŚCIE WSCHODNIE, ul. Zakładowa 1.


Prosimy o dokonanie zgłoszenia do Zarządu Świętokrzyskiego Oddziału Regionalnego PIGTSiS telefonicznie tel. 41 247 97 90, fax. 41 247 97 89 lub mail: zarzad@pksostrowiec.pl


Serdecznie zapraszają:

Zdzisław Szczerbaciuk - Prezes PIGTSiS

Stanisław Wodyński - Prezes o/Świętokrzyskiego PIGTSiS, Prezes Zarządu PKS w Ostrowcu Św. S.A.


W załączeniu pismo informujące o konferencji


Autobusowy Rozkład Jazdy

System wyszukiwania informacji o rozkładach jazdy autobusowych z poszczególnych przystanków z uwzględnieniem informacji o przewoźniku.


Szkolenia

Organizujemy rocznie kilkadziesiąt, a czasem kilkaset szkoleń, zwłaszcza z zakresu: przygotowania kierowców do wykonywania zawodu, prawa transportowego, czasu pracy, prawa podatkowego, finansowania oraz organizacji przedsiębiorstw, przewozu materiałów niebezpiecznych, oraz wiele innych dostosowanych do bieżących potrzeb przewoźników i ich pracowników.


Analiza sytuacji rynkowej

Oferta PIGTSiS skierowana do jednostek samorządu terytorialnego Polska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji oferuje usługi doradcze dla samorządów terytorialnych powiatowych i gminnych...

Ważne adesy