Szkolenie dotyczące problemów związanych z wdrażaniem ustawy o Publicznym Transporcie Zbiorowym

Polska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji uprzejmie zaprasza pracowników przedsiębiorstw transportowych, realizujących głównie przewozy osób, oraz pracowników jednostek samorządu terytorialnego na: Szkolenie dotyczące problemów związanych z wdrażaniem ustawy o Publicznym Transporcie zbiorowym oraz spraw wynikających z nowych regulacji prawnych w zakresie transportu drogowego”

 

      

 

Szkolenie odbędzie się w dniach 13-14 maja 2015 r. w Centrum Badań i Edukacji Statystycznej GUS, Jachranka 81; 05-140 Serock.

 

W załączeniu pismo informujące o szkoleniu oraz Formularz zgłoszenia

2015-04-21

Autobusowy Rozkład Jazdy

System wyszukiwania informacji o rozkładach jazdy autobusowych z poszczególnych przystanków z uwzględnieniem informacji o przewoźniku.


Szkolenia

Organizujemy rocznie kilkadziesiąt, a czasem kilkaset szkoleń, zwłaszcza z zakresu: przygotowania kierowców do wykonywania zawodu, prawa transportowego, czasu pracy, prawa podatkowego, finansowania oraz organizacji przedsiębiorstw, przewozu materiałów niebezpiecznych, oraz wiele innych dostosowanych do bieżących potrzeb przewoźników i ich pracowników.


Analiza sytuacji rynkowej

Oferta PIGTSiS skierowana do jednostek samorządu terytorialnego Polska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji oferuje usługi doradcze dla samorządów terytorialnych powiatowych i gminnych...

Ważne adesy