Konferencja "Publiczny drogowy transport zbiorowy - uwarunkowania i szanse rozwoju"

Polska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji w Warszawie wraz z Targami Kielce Sp. z o.o. i PKS w Ostrowcu Świętokrzyskim S.A. zapraszają na konferencję przewozową: "Publiczny drogowy transport zbiorowy - uwarunkowania i szanse rozwoju" w dniu 9 października w Kielcach ul. Zakładowa 1.

Po zakończeniu spotkania w imieniu Targów Kielce S.A. zapraszamy do zwiedzania  ekspozycji targowych ponad 100 wystawców w tym wszystkich największych producentów autobusów, urządzeń i wyposażenia warsztatów, podzespołów i akcesoriów motoryzacyjnych oraz systemów informatycznych dla wsparcia organizacji i zarządzania transportem drogowym osób.

 

Uczestnictwo w Konferencji organizowanej przez PIGTSiS jest bezpłatne; zgłoszenie udziału do dnia 5.10.2014r. pozwoli przygotować spersonalizowane identyfikatory uczestnictwa w konferencji.

Prosimy o dokonanie zgłoszeniado Zarządu Świętokrzyskiego Oddziału Regionalnego PIGTSiS: telefonicznie tel. 41-247-97-90, fax. 41-247-97-89 lub e-mail: zarzad@pksostrowiec.pl

 

W załączeniu:

- zaproszenie

- program konferencji

 

Poniżej prezentujemy zdjęcia z konferencji (wystąpienie Wojewody Świętokrzyskiego - Pani. B. Pałka - Koruba)

 

Wystąpienie Członka Zarządu Województwa Świętokrzyskiego - Pan K. Kotowski

Wystąpienie Prezesa Związku Powiatów Polskich - Pan Z. Kałamaga

Wystąpienie Prezesa PIGTSiS - Pan Z. Szczerbaciuk

Wystąpienie Prezesa Zarządu MPK Kielce - Pani E. Śreniawska

 
Wystąpienie Dyrektora PIGTSiS - Pan M. Marosz
 
 
Osoby odznaczone
 
Uczestnicy konferencji

Autobusowy Rozkład Jazdy

System wyszukiwania informacji o rozkładach jazdy autobusowych z poszczególnych przystanków z uwzględnieniem informacji o przewoźniku.


Szkolenia

Organizujemy rocznie kilkadziesiąt, a czasem kilkaset szkoleń, zwłaszcza z zakresu: przygotowania kierowców do wykonywania zawodu, prawa transportowego, czasu pracy, prawa podatkowego, finansowania oraz organizacji przedsiębiorstw, przewozu materiałów niebezpiecznych, oraz wiele innych dostosowanych do bieżących potrzeb przewoźników i ich pracowników.


Analiza sytuacji rynkowej

Oferta PIGTSiS skierowana do jednostek samorządu terytorialnego Polska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji oferuje usługi doradcze dla samorządów terytorialnych powiatowych i gminnych...

Ważne adesy