Szkolenia dot. miejsca pracy kierowcy i podróży służbowej kierowców - ODWOŁANE

Uprzejmie informujemy że odwołujemy "Szkolenia z zakresu określania miejsc pracy kierowcy oraz kwestiami dot. podróży służbowej kierowców" planowane w dniach:
- 16.09.2014 - Paprotnia k/Sochaczewa Hotel Kuźnia Napoleońska
- 17.09.2014 - Opatów Hotel Miodowy Młyn
ponieważ zgłosiło się na nie tylko po 2 osoby.
 
Ponadto informujemy, że na takie szkolenie planowane w dniu 10.09.2014 - w miejscowości Płotki k/Piły Hotel GEOVITA jest obecnie zgłoszonych 15 osób i jeżeli do 3 września br. zapisze się jeszcze min. 10 osób to takie szkolenie się odbędzie.
Natomiast, jeżeli nie będzie łącznie co najmniej 25 osób, to rano w dniu 4 września br. to szkolenie zostanie także odwołane
2014-09-01

Autobusowy Rozkład Jazdy

System wyszukiwania informacji o rozkładach jazdy autobusowych z poszczególnych przystanków z uwzględnieniem informacji o przewoźniku.


Szkolenia

Organizujemy rocznie kilkadziesiąt, a czasem kilkaset szkoleń, zwłaszcza z zakresu: przygotowania kierowców do wykonywania zawodu, prawa transportowego, czasu pracy, prawa podatkowego, finansowania oraz organizacji przedsiębiorstw, przewozu materiałów niebezpiecznych, oraz wiele innych dostosowanych do bieżących potrzeb przewoźników i ich pracowników.


Analiza sytuacji rynkowej

Oferta PIGTSiS skierowana do jednostek samorządu terytorialnego Polska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji oferuje usługi doradcze dla samorządów terytorialnych powiatowych i gminnych...

Ważne adesy