Konferencja Przewozowo - Techniczna w dniu 11 października 2012 r. w Kielcach

Informujemy, iż w dniu 11 października b.r. w Kielcach wspólnie z Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego organizujemy Konferencję "Szanse i zagrożenia dla publicznego transportu zbiorowego na obecnym etapie wdrażania ustawy o ptz"

 

Patronat nad konferencją objęli: Wojewoda Świętokrzyski oraz Sekretarz Stanu w MTBiGM.

 

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne.

 

W załączeniu do pobrania: pismo informujące.

 

Informacja o objęciu Konferencji patronatem przez Sekretarza Stanu w MTBiGM Pana Tadeusza Jarmuziewicza

 

PIGTSiS wśród nagrodzonych okolicznościową Statuetką i Dyplomem Targów Kielce za partnerstwo i współpracę

Podczas TRANSEXPO 2012 w Kielcach Polska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji znalazła się wśród nagrodzonych okolicznościową Statuetką i Dyplomem Targów Kielce „Z podziękowaniami za 10 lat wspólnej drogi do sukcesu Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego organizowanych przez Targi Kielce”.

 

Notatka podumowujaca konferencję w ramach TRANSEXPO 2012

 

Zdjęcia z konferencji:

- (po klinięciu w link do pobrania - wszystkie zdjęcia)


Autobusowy Rozkład Jazdy

System wyszukiwania informacji o rozkładach jazdy autobusowych z poszczególnych przystanków z uwzględnieniem informacji o przewoźniku.


Szkolenia

Organizujemy rocznie kilkadziesiąt, a czasem kilkaset szkoleń, zwłaszcza z zakresu: przygotowania kierowców do wykonywania zawodu, prawa transportowego, czasu pracy, prawa podatkowego, finansowania oraz organizacji przedsiębiorstw, przewozu materiałów niebezpiecznych, oraz wiele innych dostosowanych do bieżących potrzeb przewoźników i ich pracowników.


Analiza sytuacji rynkowej

Oferta PIGTSiS skierowana do jednostek samorządu terytorialnego Polska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji oferuje usługi doradcze dla samorządów terytorialnych powiatowych i gminnych...

Ważne adesy