Spotkanie członków PIGTSiS z Województw Dolnośląskiego, Lubuskiego, Opolskiego i Śląskiego

Zarząd PIGTSiS zaprasza wszytkich członków Izby z województw: Dolnośląskiego, Lubuskiego, Opolskiego i Śląskiego na spotkanie w dniu 25.05.2011 w Brzegu. Celem spotkania będzie określenie celów i zadań dla PIGTSiS oraz zmian w statucie. Spotkanie odbędzie się w Małej Sali Stropowej Ratusza o godz. 11.00.

Szczegóły nt. spotkania w piśmie.

 

Ze względów organizacyjnych, uprzejmie prosimy o potwierdzenie na e-mail pigtsis@pigtsis.pl do sekretariatu Izby uczestnictwa w tym spotkaniu w terminie do dnia 18.05.2011r.


Autobusowy Rozkład Jazdy

System wyszukiwania informacji o rozkładach jazdy autobusowych z poszczególnych przystanków z uwzględnieniem informacji o przewoźniku.


Szkolenia

Organizujemy rocznie kilkadziesiąt, a czasem kilkaset szkoleń, zwłaszcza z zakresu: przygotowania kierowców do wykonywania zawodu, prawa transportowego, czasu pracy, prawa podatkowego, finansowania oraz organizacji przedsiębiorstw, przewozu materiałów niebezpiecznych, oraz wiele innych dostosowanych do bieżących potrzeb przewoźników i ich pracowników.


Analiza sytuacji rynkowej

Oferta PIGTSiS skierowana do jednostek samorządu terytorialnego Polska Izba Gospodarcza Transportu Samochodowego i Spedycji oferuje usługi doradcze dla samorządów terytorialnych powiatowych i gminnych...

Ważne adesy